היסטוריית התרעות לפי יישוב

  • יממה אחרונה
  • שבוע אחרון
  • חודש אחרון

התרעות 32

< חזור

הגבולות נסגרים – כך תחזרו לארץ

מדינות רבות סוגרות את גבולותיהן ומספר הטיסות הולך ומצטמצם. לכן כלל הישראלים הנמצאים בחו"ל ורוצים לחזור ארצה, צריכים לעשות זאת בהקדם האפשרי. אם כבר רכשתם כרטיס טיסה, מומלץ לוודא מול חברת התעופה שהטיסה אכן מתקיימת. משרד החוץ ונציגויות ישראל ברחבי העולם מגבשים תמונת מצב של סגירת גבולות אוויריים ויבשתיים והגבלת טיסות בינלאומיות במדינות השונות.
תמונת המצב המעודכנת
לפירוט האפשרויות ליציאה ממדינות ברחבי העולם

משרד החוץ יוזם בימים אלו טיסות מייעדים ספציפיים ברחבי העולם כדי להחזיר אזרחים ומטיילים שמעוניינים לחזור לארץ במסגרת תכנית חירום לאומית לחילוץ ישראלים מחו"ל. כך, בימים האחרונים הטיסה המדינה מטיילים מפרו, אוסטרליה וניו זילנד. במסגרת התוכנית ימופו ריכוזי הישראלים השוהים בחו"ל ומעוניינים לחזור ארצה. מי שמעוניין להעביר את פרטיו למשרד החוץ, מתבקש לעשות זאת באמצעות שאלון אונליין, בגלל היקף פניות חריג במוקדים הטלפוניים.

לתשומת ליבכם, ניתן להזין מטייל ישראלי פעם אחת בלבד.

בנוגע לטיסות של ישראלים ליעדים אחרים בעולם, משרד החוץ מדגיש כי מדינות רבות הכריזו כי לא יאפשרו כניסת אזרחים זרים בשעריהן. על כל מי שמעוניין לנסוע למדינה זרה מומלץ לבדוק מבעוד מועד האם תתאפשר כניסתו למדינה, ואם כן – האם ישנה חובת בידוד במדינת היעד.
המלצות לנוסעים ישראלים בחו"ל.

לפניות למשרד החוץ-
פניות ללשכת שר החוץ- sar@mfa.gov.il
ישראלים בחו"ל- 911@mfa.gov.il
נושאים קונסולריים- consular-feedback@mfa.gov.il
פניות ציבור- pniot@mfa.gov.il
חיפוש מידע באתר והצעות לשיפור- feedback@mfa.gov.il